Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3349
Artykułów:
2003
Zakładek:
22
Odsłon artykułów:
9377535

Odwiedza nas

Odwiedza nas 580 gości oraz 0 użytkowników.

polski wrzesień 1939
 

Liga Obrony Kraju - Organizacja Pożytku Publicznego - KRS 0000086818

Podwodny świat 6/2017

 

• PODWODNY ŚWIAT 6/2017 •

   
Jesteśmy trochę nietypowym wydawcą czasopisma. Sami nurkujemy, pasjonujemy się nurkowaniem i stworzyliśmy m.in. czasopismo nurkowe, które trafia wprost do zainteresowanych – a mianowicie do płetwonurków. Osoby, które tworzą czasopismo zajmują się tylko i wyłącznie wszystkim co związane jest nurkowaniem, to instruktorzy nurkowania różnych federacji nurkowych (PADI, CMAS, LOK, TDI, DAN). 
pod 2017 06
 
 
W wydaniu 6/2017 „Podwodnego Świata” między innymi:
(121) Listopad - Grudzień 2017
     
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Podwodnego Świata”.
   
Jak się macie Drodzy Nurkowie? Zadowoleni jesteście z sezonu? Dużo nurkowaliście? Nauczyliście się jakiś nowych technik? Zmieniliście coś w Waszym nurkowaniu albo sprzęcie? Udało się Wam zanurkować w jakiś ciekawych nurkowiskach?
 
Zasypaliśmy Was pytaniami, bo koniec roku to znakomity czas na taki rachunek z kolumnami plus i minus i co udało nam się zrealizować z naszych planów, czego nie. Co należałoby poprawić lub zmienić. Możemy zastanowić się, czy zmiany jakie wdrożyliśmy w tym sezonie wyszły nam na dobre? A może należy powrócić do tego co było, czasem ulepszenia wcale nie powodują poprawy.  A może nic nie zmienialiście, ale jesteście zadowoleni z tego jak było to też OK, bo najważniejsze, żeby nie mieć poczucia zmarnowania czasu.
 
Pod koniec lata wyruszaliśmy w podróż do Grecji, o której napisaliśmy w niniejszym wydaniu. Już od dawna chcieliśmy tam pojechać, ale zniechęcały nas zakazy i nakazy odnośnie nurkowania. Na miejscu okazało się, że owe zakazy to nic innego jak greckie mity, które mają się nijak do rzeczywistości. Wszystko okazało się łatwiejsze i przyjemniejsze niż oczekiwaliśmy. Szczegóły wyjazdu w dziale „Podróże”.
 
A o czym jeszcze przeczytacie w wydaniu? Chcielibyście, aby Wasi najbliżsi, znajomi dzielili z Wami pasję do nurkowania? Może pomoże Wam ich przekonać artykuł „Dlaczego mamy nurkować”? Dzięki uprzejmości DAN prezentujemy artykuł przeznaczony właśnie dla Waszych nienurkujących bliskich, którzy nie zdają sobie sprawy z czego rezygnują, nie nurkując z Wami…
 
Polecamy również lekturę działu „Technika”, którego tematem są problemy z jednym z najbardziej pogardzanych elementów sprzętu, które nurek musi zakładać – pas balastowy.
 
Jak wspomnieliśmy, koniec roku to znakomity czas na podsumowania. To także dobry czas na podziękowania. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim pasjonatom i fanom nurkowania, bo gdyby nie było Was to branża nurkowa nie miałaby po co istnieć. Dziękujemy właścicielom firm nurkowych, za wdrażanie nowych pomysłów, dzięki którym powstaje nowy sprzęt, nowe techniki, dzięki czemu my nurkowie możemy ciągle uczyć się czegoś nowego. Dziękujemy także organizacjom nurkowym, które nieustannie czuwają nad bezpiecznym uprawianiem naszego hobby. Dziękujemy wszystkim, którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczyniają się do rozwoju nurkowania.
 
Życzymy Wam zajmującej lektury i do zobaczenia nad lub pod wodą! Niechaj branża nurkowa nieustanie rozwija się, a my nurkowie dawajmy nura jak najczęściej, gdziekolwiek to możliwe, byle było bezpiecznie!
 
Z nurkowym pozdrowieniem
Eugeniusz Buchczyk i Dorota Cymerys
 
powrot

free counters

Szukaj

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all logo cslii zagrze

logo_mon_1

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

muzeum_pw   tow przyj warszawy   logo wp   Muzeum1944mini   muzeum mw
Muzeum
Powstania
Warszawskiego
1944
  Towarzystwo
Przyjaciół
Warszawy
  Wojsko Polskie   Łączność
w Powstaniu
Warszawski 1944
  Muzeum
Marynarki
Wojennej