99 11listopada1918

Liga Obrony Kraju - Organizacja Pożytku Publicznego - KRS 0000086818

Rozbiegana Liga Obrony Kraju w Pakosławiu

 
czata 2016 06 28
Bieg dla Zasłużonych – Leszno
czata 2016 06 29b
32. Uliczny Bieg Sylwestrowy – Trzebnica

W 2016 roku członkowie Koła Ligi Obrony Kraju z Pakosławia zapoczątkowali dodatkowy rodzaj rekreacji, jakim jest bieganie, poprzez udział w różnych imprezach biegowych. W ten sposób chcieliśmy pokazać, że LOK nie tylko organizuje zawody strzeleckie, ale także promuje sportowy tryb życia. Uczestnictwo w zawodach biegowych poza gminą jest też dobrą okazją do promowania Koła LOK oraz przede wszystkim gminy Pakosław.


czata 2016 06 29aActivus Run – Szreniawa

Podsumowując rok, okazało się, że członkowie Koła LOK Pakosław (Arkadiusz Mikuła, Maciej Hałas, Maciej Jackowski) razem przebiegli 100 km, uczestnicząc w zawodach przełajowych lub ulicznych, składających się z odcinków dziesięciokilometrowych. Koło LOK i gminę Pakosław reprezentowali w następujących miejscach: XXXVII Bieg Krotosa (Krotoszyn, 1 osoba × 10 km), Activus Run (Szreniawa, 2 osoby × 10 km), IV Bieg Służb Mundurowych (Rzgów, 2 osoby × 10 km), Bieg dla Zasłużonych (Leszno, 3 osoby × 10 km), 32. Uliczny Bieg Sylwestrowy (Trzebnica, 2 osoby × 10 km).

O zaletach biegania nie trzeba pisać, każdy pewnie coś słyszał. O tej zdrowej formie ruchu można także poczytać na wielu portalach społecznościowych w internecie, tam też możemy znaleźć wiele porad i słów, które nas zmotywują do wyjścia z domu. My możemy jeszcze tylko dodać, że bieganie to nie tylko sport, ale także dobrze spędzony czas z ciekawymi ludźmi, często z ludźmi znanymi ze szklanych ekranów. Każdy bieg jest inny i każdemu biegowi przyświeca jakiś cel, np. patriotyczny, charytatywny, ku pamięci. Mamy nadzieję, że rok 2017 będzie jeszcze bardziej rozbiegany. Liczymy, że w tym roku chętnych do biegania będzie jeszcze więcej. Dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczyli w zawodach biegowych i tym, którzy nas wspierali, dopingowali w czasie zawodów i czekali na nas na mecie. Czekamy i zapraszamy osoby, które chcą biegać razem z nami!!!

 
  MACIEJ HAŁAS
Prezes Koła LOK Pakosław
  powrot

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_mon_1

logo cslii zagrze

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.