99 11listopada1918

Artykuły

Zawody strzeleckie na zakończenie roku szkolnego

 

Zawody strzeleckie na zakończenie roku szkolnego Z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w dniu 22 czerwca br. na strzelnicy w Myślenicach odbyły się „Otwarte zawody strzeleckie z broni pneumatycznej”. Zawody przeprowadzono w strzelaniu z broni pneumatycznej z 10 m w pozycji stojącej, w kategorii dziewcząt i chłopców. Otwarcia zawodów dokonał wiceprezes Zarządu Powiatowego LOK w Myślenicach, który był także kierownikiem strzelania. Sędzią głównym zawodów był Kazimierz Pardyak.

 
czata 2015 02 03 45
Uczestnicy podczas otwarcia zawodów

Na zawody strzeleckie zgłosiło się 50 zawodników, w tym uczniowie ze szkół podstawowych w Osieczanach i Myślenicach (nr 2), gimnazjaliści: nr 1, 2 i 3, z G imnazjum w G łogoczowie, Krzyszkowicach oraz Krzywaczkach, a także uczniowie z Zespołu Szkół Techniczno‑Ekonomicznych z Myślenic i Zespołu Szkół Elektrycznych z Dobczyc. W zawodach wzięli udział również członkowie Towarzystwa „Sokół”, członkowie LOK z G imnazjum nr 1 oraz reprezentujący Zarząd Powiatowy LOK w Myślenicach. Wyniki zawodów poniżej (od miejsca 8. do 1.): Natalia Piegza i G rzegorz Kasprzycki; Justyna Sałach i Leszek Tekieli; Izabela Chartuniewicz i Radosław Zając; Faustyna Dąbrowa i Filip Szczurek; Joanna Murzyn i Witold Gałka; Justyna Podmokły i Krzysztof Szpakiewicz; Kinga Makusek i Paweł Kasina; Ewa Gałka i Krzysztof Rapacz, który został najlepszym strzelcem tych zawodów, zdobywając 68 punktów na 70 możliwych. Ponadto nagrodzono Krzysztofa Szpakiewicza i Agnieszkę Lemaniak – za udział w treningach strzeleckich, które odbywają się dzięki grantowi burmistrza Myślenic Macieja Ostrowskiego.

 
czata 2015 02 03 46a
Konkurencja strzelecka z broni pneumatycznej
czata 2015 02 03 46b
Sędzia główny zawodów Kazimierz Pardyak odczytuje wyniki zawodów
czata 2015 02 03 47a
Zwycięzcy zawodów w konkurencji indywidualnej chłopców z organizatorem zawodów strzeleckich
Bogdanem Pietrzykiem
czata 2015 02 03 47b
Wręczenie wyróżnienia dla Krzysztofa Szpakiewicza przez Bogdana Pietrzyka

Nagrody zostały ufundowane przez posła na Sejm RP Marka Łatasa, starostę powiatu myślenickiego Józefa Tomalę, burmistrza Myślenic Macieja Ostrowskiego oraz firmę SAMBUD-1 Piotra Paryla z Wiśniowej. Organizatorzy zawodów bardzo dziękują sponsorom za ufundowanie nagród oraz opiekunom i zawodnikom za udział w zawodach.

  Tekst i zdjęcia: Bogdan Pietrzyk
   
  powrot 

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_mon_1

logo cslii zagrze

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.