99 11listopada1918

Artykuły

Wystrzałowy wójt

Wójt Kotunia Grzegorz Góral zorganizował pierwsze zawody w strzelaniu z karabinka sportowego o Puchar Wójta. W zawodach uczestniczyło ponad 100 uczestników. Rywalizowały panie, panowie oraz juniorzy do lat 14. Przed rozpoczęciem zawodów prezes Zarządu Rejonowego LOK w Siedlcach kpt. (r) Jerzy Mandał odznaczył brązowym medalem „Za Zasługi dla LOK” sołtysa Kotunia Michała Bendkowskiego.

czata 2015 02 03 48
Prezes Zarządu Rejonowego LOK w Siedlcach dekoruje brązowym medalem „Za Zasługi dla LOK” sołtysa Kotunia Michała Bentkowskiego
czata 2015 02 03 49a
Gratulacje zdobywczyni pierwszego miejsca wśród pań Lenie Iwanowskiej składają prezes Zarządu
Rejonowego LOK w Siedlcach kpt. (r) Jerzy Mandał oraz wójt Kotunia Grzegorz Góral
czata 2015 02 03 49b
Z życzeniami dla LOK wystąpił burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn
czata 2015 02 03 50
Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach z organizatorami

W zawodach wśród panów zwyciężył Grzegorz Dadak (96 pkt.) przed Arturem Koczkodajem (93 pkt.) i Arturem Aleksandrowiczem (92 pkt.). Wśród pań pierwsze miejsce wywalczyła Lena Iwanowska (94 pkt.) przed Beatą Mazurek (87 pkt.) i Anną Skarus (80 pkt.). W kategorii juniorów zwyciężył Kuba Sieńczewski (91 pkt.) przed Wiktorem Koczkodajem (81 pkt.) i Martą Drabarek (80 pkt.). Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali z rąk wójta Kotunia Grzegorza Górala pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Prezes ZR LOK w Siedlcach kpt.(r) Jerzy Mandał wręczył dwa puchary za najlepsze wyniki w strzelaniu wśród członków LOK. Puchary otrzymali Beata Mazurek (87 pkt.) oraz Zbigniew Paczuski (91 pkt.). Uczestnicy zawodów oraz kibice na zakończenie rozgrywek mogli skosztować smacznej grochówki ufundowanej przez wójta Kotunia.