99 11listopada1918

Artykuły

Zawody o tytuł „Najlepszego strzelca gimnazjum Nr 6” w Jaworznie

 

20 maja 2015 r. Zarząd Miejski LOK Jaworzno na miejskiej strzelnicy zorganizował już po raz trzeci zawody strzeleckie o tytuł „Najlepszego strzelca Gimnazjum nr 6” w J aworznie. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie szkoły. Chętnych jak co roku nie brakowało. Konkurs polegał na strzelaniu z broni pneumatycznej i karabinka sportowego. Sędzią zawodów był pan Józef Kot, a w jego przeprowadzeniu pomagali Grzegorz Marcinkiewicz i Krystyna Sokół. Po zsumowaniu punktów klasyfikacja wygląda następująco: 1. Bartosz Wronka; 2. Patryk Wronka; 3. Tomasz Szymiec; 4. Arkadiusz Paździoch.

Tytuł „Najlepszego strzelca Gimnazjum nr 6 w roku szkolnym 2014/15” wywalczył Bartosz Wronka. W poprzednim roku najlepszym strzelcem szkoły był jego brat, Patryk Wronka. Wszystkim uczniom gratulujemy wyników. Najlepszy strzelec otrzymał puchar, czterech uczniów otrzymało dyplomy, a pozostali gadżety ufundowane przez Politechnikę Częstochowską..

 
czata 2015 02 03 54
Najlepsi strzelcy w Gimnazjum nr 6

W Gimnazjum nr 6 w Jaworznie od 1 stycznia 2013 r. działa szkolne Koło LOK. Opiekunami koła są Beata Raś i G rzegorz Marcinkiewicz. Dzięki zaangażowaniu pani Beaty i pana Grzegorza uczniowie chętnie uczęszczają na zajęcia oraz na treningi strzeleckie. To zespół z tej szkoły wywalczył puchar zespołowy w kategorii szkół gimnazjalnych w konkursie „O Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w 2014 r.” Uczniowie aktywnie biorą też udział w innych konkursach organizowanych przez LOK.

Zarząd Miejski LOK w Jaworznie dziękuje pani Beacie i panu Grzegorzowi za przygotowanie uczniów do konkursu i życzy dalszych sukcesów w pracy z uczniami, a dyrekcji szkoły dziękuje za stworzenie przyjaznej atmosfery dla działalności szkolnego Koła LOK.

  Krystyna Sokół
Prezes ZM LOK Jaworzno
   
  powrot 

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_mon_1

logo cslii zagrze

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.