99 11listopada1918

Artykuły

Piknik rodzinny „Stale Razem” w Gimnazjum nr 5 w Jaworznie

 

Piknik rodzinny „Stale Razem” w Gimnazjum nr 5 odbył się w czerwcu 2015 r. już po raz czwarty. Nauczyciele, pracownicy i społeczność uczniowska Gimnazjum nr 5 w J aworznie zorganizowali imprezę środowiskową z udziałem mieszkańców Osiedla Stałego, na którą zostali zaproszeni rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i znajomi uczniów szkoły. Każdy uczestnik mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego!!! Do dyspozycji uczestników pikniku były następujące moduły: artystyczny, dziecięcy, medyczny, sportowy, urody i gastronomiczny.

 
czata 2015 02 03 55

W ramach modułu sportowego po raz pierwszy podczas pikniku przeprowadzony został konkurs imienia Anny Sokół „Eureka LOK ja to wiem”, sprawdzający znajomość zagadnień z zakresu działań Ligi Obrony Kraju. Cele konkursu to także krzewienie patriotyzmu, popularyzacja działalności LOK oraz pobudzenie aktywności twórczej młodzieży.

Do współorganizacji zawodów włączyły się Biuro Promocji i I nformacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie, LOK oraz Politechnika Częstochowska, fundując dyplomy i część nagród dla młodzieży. Zwycięzcy otrzymali również książkę Anny Sokół pt. „Ania bajki pisze” w wersji polsko‑niemieckiej. W konkursie pierwsze miejsce zajęła Nikola Kocjan, drugie Mateusz Aleksandrów, oboje z G imnazjum nr 5.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a za atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów serdecznie dziękujemy.

  Elżbieta Ryczek ,
Wierosława Gawryś
   
  powrot 

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_mon_1

logo cslii zagrze

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.