Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3598
Artykułów:
2151
Odsłon artykułów:
12048626

Odwiedza nas

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

powstanie 63dni wolnosci

Podsumowanie działalności Zarządu Rejonowego LOK w Kruszwicy

XIV Tradycyjnie w lutym, w zabytkowym pałacu w Kobylnikach dokonano podsumowania działalności Organizacji Rejonowej LOK w Kruszwicy za 2011 rok. W uroczystości udział wzięli prezesi kół i klubów LOK, zaproszeni goście oraz członkowie LOK. Wśród zaproszonych gości byli: burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak, prezes K‑P OW LOK w Bydgoszczy Andrzej Kornaszewski, przewodniczący Rady Miejskiej Kruszwicy Grzegorz Stanny, prezes Kom‑Rol Kobylniki Leszek Dereziński, dyrektorzy szkół Jacek Zalesiak i Włodzimierz Skrzypiński, dowódca inowrocławskiego Pułku Inżynieryjnego płk Artur Talik, komendant policji w Kruszwicy – Karol Konopacki. Ponadto w uroczystościach uczestniczyli członkowie K‑P ZW LOK w Bydgoszczy: Waldemar Szyperski i E ugeniusz Patyk. Obecna była również kierownik Klubu „Popiel” w Kruszwicy Jolanta Jachacy i referent do spraw promocji gminy Kruszwica – Lidia Radulska.

Sprawozdanie z działalności za 2011 rok przedstawił Ryszard Greinert– prezes Organizacji Rejonowej LOK w Kruszwicy. Organizacja LOK w Kruszwicy skupia 262 członków zrzeszonych w 5 klubach i 5 kołach. W roku 2011 zorganizowano kilkadziesiąt imprez strzeleckich. W kalendarzu imprez znalazły się takie zawody jak: Międzypowiatowa Liga Strzelecka LOK, Miejskie Zawody Strzeleckie, zawody memoriałowe, turnieje strzeleckie dla dzieci i młodzieży w okresie ferii i wakacji, zawody zakładowe oraz rocznicowe. Reprezentacje Klubu Strzeleckiego brały udział we wszystkich zawodach rangi wojewódzkiej, osiągając dobre wyniki.

foto 01 2012 18a
Najlepsi strzelcy 2011 roku z rejonu Kruszwicy wraz z prezesem Organizacji Rejonowej LOK w Kruszwicy Ryszardem Greinertem
foto 01 2012 18b
Nagrody dla najlepszych strzelców 2011 roku z rejonu Kruszwicy

Młodzież szkolna uczestniczyła w wojewódzkiej szkolnej lidze strzeleckiej w Bydgoszczy, plasując się w czołówce. Reprezentacje miejscowych szkół startowały w młodzieżowym wojewódzkim konkursie wiedzy morskiej zajmując I miejsce, a tym samym reprezentowali województwo kujawsko‑pomorskie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Morskiej w Jastarni.

Klub Żeglarski LOK „Popiel” otrzymał od Ministerstwa Sportu i Turystyki nagrodę – tytuł „Przyjazdy Brzeg”, a w rankingu przystani żeglarskich zdobył najwyższą notę – 5 gwiazdek. Na jeziorze Gopło odbyło się szereg regat, w tym Mistrzostwa Polski. Nad wszystkim czuwał niestrudzony Komandor Pan Andrzej Kornaszewski, który jednocześnie jest prezesem K‑P OW LOK w Bydgoszczy.

Bardzo prężnie działa modelarnia LOK „Popiel” w Kruszwicy. W roku 2011 w maju odbył się kolejny 13. Konkurs Modeli Kartonowych, w którym udział wzięło 90 zawodników, a wystawiono 198 modeli. Duży wkład w organizację konkursu mieli Jolanta Jachacy oraz Ryszard Bones.

W 2011 roku najlepszych zawodników i działaczy wyróżniono medalami „Za Zasługi dla LOK”. Wyróżniających się strzelców: Jakuba Pieczyńskiego, Piotra Macioszka, Grzegorza Macioszka, Wiesława Zygmunta, Roberta Michalaka uhonorowano pucharami, medalami i dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Wszystkich uczestników uroczystości tradycyjnie podjęto smacznym obiadem sponsorowanym przez Kom‑Rol w Kobylnikach. Nad miłą swojską atmosferą podczas uroczystości czuwał niestrudzony prezes Organizacji Rejonowej LOK w Kruszwicy Ryszard Greinert.

Do zobaczenia za rok.

    Eugeniusz Patyk
bullet Powrót  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo cslii zagrze

logo_mon_1

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.