Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3597
Artykułów:
2151
Odsłon artykułów:
12043789

Odwiedza nas

Odwiedza nas 420 gości oraz 0 użytkowników.

powstanie 63dni wolnosci

Akcja Zima na strzelnicy Warmińsko-Mazurskiej LOK

W akcji „Zima 2012 z LOK” zorganizowanej w dniach 23.01 do 5.02.2012 r. przez Warmińsko-Mazurską Organizację Wojewodzką Ligi Obrony Kraju w Olsztynie udział wzięło 770 osob. dzieci i młodzieży z różnych szkoł, placowek oświatowych. Część zajęć przeprowadziła OP LOK w Olsztynie, ktora posiada bazę szkoleniową, strzelnice, klub łączności z salą komputerową i dostępem do internetu, modelarnią, Klub Płetwonurków MORS, a do tego kadrę fachowców-osoby prowadzące strzelanie, trenerow, sędziow strzelectwa sportowego.

foto 01 2012 36

Zorganizowano wiele imprez sportowo-obronnych i zajęć towarzyszących z elementami wychowania patriotycznego dzieci i młodzieży szkolnej. Największą popularnością cieszyły się zawody strzeleckie, nauka celnego strzelania, zajęcia z przepisow bezpiecznego przebywania na strzelnicach, a także spotkania z ciekawymi ludźmi, pracownikami wojska polskiego, policji, WORD, działaczami LOK. Zorganizowano także zajęcia z bezpieczeństwa w ruchu drogowym, prowadzone przez kierownika Ośrodka Szkolenia Zawodowego Kierowców LOK – Wiesława Baczyńskiego. Atrakcją było także wiele zajęć towarzyszących, m.in. ogniska, gry i zabawy na śniegu, zwiedzanie sal tradycji i możliwość zapoznania się z działalnością Klubu Łączności LOK SP4KSY. Większość zajęć akcji „Zima z LOK” przeprowadził pracownik statutowy OP LOK Józef Klucz oraz kierownik Klubu Łączności Andrzej Wikłacz.

Na zakończenie ferii zimowych dzieciom i młodzieży szkolnej wręczono dyplomy, puchary, medale oraz drobne upominki. W trakcie akcji strzelano z broni pneumatycznej, sportowej. Większość amunicji zasponsorowali sponsorzy.

    Józef Klucz
bullet Powrót  

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo cslii zagrze

logo_mon_1

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.