Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3597
Artykułów:
2151
Odsłon artykułów:
12043666

Odwiedza nas

Odwiedza nas 408 gości oraz 0 użytkowników.

powstanie 63dni wolnosci

I po feriach w LOK

Tak jak 11 lutego Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka” w Kole zainaugurował tegoroczne ferie zimowe z LOK strzelaniem z wiatrówki do tarczy, tak i zakończył również konkursem strzeleckim z pneumatyką. W ostatni dzień ferii, 25 lutego na strzelnicę LOK przy ul. Pułaskiego w Kole na godz. 11.00 klub zaprosił wszystkich chętnych do udziału w konkursie strzeleckim. Zgłosiło się ogółem 19 osób, w tym 4 osoby dorosłe.

foto 01 2012 37

Po zwróceniu uczestnikom uwagi na bezpieczeństwo podczas zawodów, kierownik klubu rozpoczął współzawodnictwo, instruując osoby po raz pierwszy strzelające o technice oddawania celnych strzałów.

Każdy z zawodników oddał po 13 strzałów do tarczy oddalonej od stanowiska o 15 m. Padały nawet 10‑tki. Po podsumowaniu wyników strzelania okazało się, że w kategorii dziewcząt zwyciężyła Oliwia Krzyżańska z 40 pkt., przed Aleksandrą Racinowską z 36 pkt. W kategorii chłopców zwyciężył Adrian Racinowski z 74 pkt., przed Krzysztofem Olejniczakiem z 45 pkt. W kategorii osób dorosłych z 76 pkt. zwyciężył Bogumił Racinowski przed Romanem Borysiewiczem z 47 pkt. Ogółem podczas zawodów oddano 247 strzałów.

Nagrodą dla zwycięzców w kategorii dziewcząt i chłopców były kalendarze PZPN na 2012 rok. Natomiast wszyscy uczestnicy zawodów obdarowani zostali słodyczami, a przed rozejściem się do domów poczęstowani gorącym posiłkiem przygotowanym przez kadrę klubu.

Podczas tegorocznych ferii zimowych klub zorganizował dla swoich członków i sympatyków trzy konkursy strzeleckie z pneumatyką. Zwyciężył w nich z 194 pkt. uczestnik wszystkich konkursów Adrian Racinowski przed Krzysztofem Olejniczakiem z 114 pkt. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Oliwia Krzyżańska z 116 pkt. przed Aleksandrą Racinowską z 108 pkt. W kategorii pań zwyciężyła Olga Głowacka z 139 pkt. przed Bożeną Krzyżańską z 71 pkt. W kategorii panów zwyciężył Bogumił Racinowski z 157 pkt. przed Andrzejem Fraszczykiem z 53 pkt.

Ponadto członkowie klubu uczestniczyli w seansach filmowych i spektaklach teatralnych w Miejskim Domu Kultury w Kole. A w „tłusty czwartek” spotkali się w klubie na herbacie i na pączku.

Ogółem w zajęciach Klubu LOK „Kolska Starówka” w Kole podczas tegorocznych ferii zimowych uczestniczyło 47 dzieci i młodzieży. A w marcu klub szykuje się do imprezy– uroczystego powitania wiosny.

    Ryszard Borysiewicz
bullet Powrót  

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo cslii zagrze

logo_mon_1

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.