Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3598
Artykułów:
2151
Odsłon artykułów:
12048661

Odwiedza nas

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

powstanie 63dni wolnosci

Złotowskie Kluby Strzeleckie LOK

Jednym z celów statutowych Ligi Obrony Kraju jest popularyzowanie, organizowanie oraz stwarzanie warunków do uprawiania strzelectwa kulowego, którym między innymi zajmuje się Klub Strzelecki „Combat” ze Złotowa. Klub organizuje co pewien czas treningi strzeleckie z broni kulowej 9 mm, jak również uczestniczy w tego rodzaju zawodach strzeleckich. Kolejny trening strzelecki mający na celu przygotowanie do zawodów przewidzianych w 2012 r., odbył się. 15 października 2011 r.

foto 01 2012 82
Prezentacja sprzętu wojskowego oraz promocja WP

W dniu 1 października 2011 r. w ramach organizowania oraz współorganizowania okolicznościowych imprez masowych Klub Strzelecki „Combat” wziął udział w festynie Sportowa Sobota i Bezpieczny Festyn Złotowianki, na których prezentował sprzęt wojskowy oraz promował wszystko co związane jest z Wojskiem Polskim, kształtując i popularyzując obywatelski stosunek do Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz służby wojskowej.

foto 01 2012 83a
Zawodnicy podczas strzelania
foto 01 2012 83b
Najcelniejsze pani z pucharami i dyplomami

11 listopada to dzień, w którym tradycyjnie złotowskie kluby strzeleckie organizują Otwarty Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta Złotowa. W turnieju tym, mimo chłodnej aury, uczestniczyło ponad 100 zawodników i zawodniczek. Rywalizacja przebiegała w 6 kategoriach, tj. drużyna, strzelanie indywidualne, najcelniejsza pani, VIP, junior oraz młodzik. W pierwszych 5 kategoriach strzelano z karabinka kbks na dystansie 50 m, z pozycji leżącej. Natomiast w kategorii młodzik przewidziana była broń pneumatyczna na dystansie 10 m, też pozycja leżąca. Najwyższa punktacja w poszczególnych kategoriach to: drużyna – 401 pkt., indywidualnie – 86 pkt., najcelniejsza pani – 62 pkt., VIP – 82 pkt., junior – 72 pkt., młodzik – 84 pkt.

foto 01 2012 84a
Honorowa Warta pełniona przez członków Klubu Strzeleckiego „Combat” oraz harcerzy
foto 01 2012 84b
Modele pojazdów pancernych

Dzień ten to również upamiętnienie tradycji narodowych związanych z rocznicą odzyskania niepodległości. Dlatego złotowskie kluby strzeleckie biorą czynny udział w tego typu wydarzeniach patriotycznych.

Oprócz uprawiania sportów strzeleckich złotowskie kluby w swojej działalności zajmują się również modelarstwem kołowym i lotniczym, czego przykładem może być zorganizowana w dniu 25 listopada 2011 roku wystawa modeli, na której zaprezentowane zostały modele wykonane przez członków naszych LOK-owskich klubów.

   
bullet Powrót  

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo cslii zagrze

logo_mon_1

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.