Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3433
Artykułów:
2059
Odsłon artykułów:
10552124

Odwiedza nas

Odwiedza nas 343 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie Kolskiej powiatówki

9 lutego br. na pierwszym w tym roku spotkaniu zebrali się prezesi kół i klubów, członkowie Rady Powiatowej oraz Powiatowej Komisji Rewizyjnej Ligi Obrony Kraju z powiatu kolskiego. Uczestniczyli w nim zaproszeni lokowcy ze Świnic Warckich (woj. łódzkie). Spotkanie odbyło się w pomieszczeniach Powiatowego Klubu Młodzieżowego LOK „Kolska Starówka” w Kole przy ul. Puławskiego 8.

foto 02 2012 58

Głównym tematem spotkania były zamierzenia organizacji wolnego czasu od nauki dla dzieci i młodzieży, w pierwszej kolejności podczas tegorocznych ferii zimowych w ramach akcji „Zima z LOK”, a także poczynienie zabiegów przez poszczególne kluby w powiecie w pozyskaniu odpisu 1% z podatku za rok 2011 na rzecz LOK.

Zebrani zapoznali się z informacją prezesa ZP LOK w Kole Andrzeja Kowalewskiego o kondycji LOK w powiecie, a także wysłuchali sprawozdania sekretarza Klubu LOK w Świnicach Warckich B ogumiła Sroczyńskiego. Przeanalizowano działalność oraz opłacanie składek członkowskich przez poszczególne koła i kluby. Na skutek postępującego zubożenia społeczeństwa nie zaakceptowano rażącej podwyżki składek członkowskich ustanowionej decyzją ZG LOK w Warszawie.

Srebrną odznaką „Zasłużony Działacz LOK” uhonorowano Kamila Manickiego. Uczestnikom spotkania Klub LOK „Kolska Starówka” zafundował gorący posiłek oraz herbatę, który przygotowali członkowie Komisji Rewizyjnej LOK w Kole, Małgorzata Stężewska i Andrzej Kowalski.

    Tekst i zdjęcia: Ryszard Borysiewicz
bullet Powrót  

Copyright © 2014. SatAudio.