Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3349
Artykułów:
2016
Zakładek:
22
Odsłon artykułów:
10071065

Odwiedza nas

Odwiedza nas 489 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie Kolskiej powiatówki

9 lutego br. na pierwszym w tym roku spotkaniu zebrali się prezesi kół i klubów, członkowie Rady Powiatowej oraz Powiatowej Komisji Rewizyjnej Ligi Obrony Kraju z powiatu kolskiego. Uczestniczyli w nim zaproszeni lokowcy ze Świnic Warckich (woj. łódzkie). Spotkanie odbyło się w pomieszczeniach Powiatowego Klubu Młodzieżowego LOK „Kolska Starówka” w Kole przy ul. Puławskiego 8.

foto 02 2012 58

Głównym tematem spotkania były zamierzenia organizacji wolnego czasu od nauki dla dzieci i młodzieży, w pierwszej kolejności podczas tegorocznych ferii zimowych w ramach akcji „Zima z LOK”, a także poczynienie zabiegów przez poszczególne kluby w powiecie w pozyskaniu odpisu 1% z podatku za rok 2011 na rzecz LOK.

Zebrani zapoznali się z informacją prezesa ZP LOK w Kole Andrzeja Kowalewskiego o kondycji LOK w powiecie, a także wysłuchali sprawozdania sekretarza Klubu LOK w Świnicach Warckich B ogumiła Sroczyńskiego. Przeanalizowano działalność oraz opłacanie składek członkowskich przez poszczególne koła i kluby. Na skutek postępującego zubożenia społeczeństwa nie zaakceptowano rażącej podwyżki składek członkowskich ustanowionej decyzją ZG LOK w Warszawie.

Srebrną odznaką „Zasłużony Działacz LOK” uhonorowano Kamila Manickiego. Uczestnikom spotkania Klub LOK „Kolska Starówka” zafundował gorący posiłek oraz herbatę, który przygotowali członkowie Komisji Rewizyjnej LOK w Kole, Małgorzata Stężewska i Andrzej Kowalski.

    Tekst i zdjęcia: Ryszard Borysiewicz
bullet Powrót  

free counters

Szukaj

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all logo cslii zagrze

logo_mon_1

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

muzeum_pw   tow przyj warszawy   logo wp   Muzeum1944mini   muzeum mw
Muzeum
Powstania
Warszawskiego
1944
  Towarzystwo
Przyjaciół
Warszawy
  Wojsko Polskie   Łączność
w Powstaniu
Warszawski 1944
  Muzeum
Marynarki
Wojennej