Piknik „Raz na Ludowo”

Podczas pikniku „Raz na Ludowo” zorganizowanego przez starostę siedleckiego Zygmunta Wielogórskiego w Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach, wśród wielu atrakcji była również strzelnica sportowa. Mieszkańcy powiatu siedleckiego mogli sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Strzelnicę sportową zorganizował Zarząd Rejonowy LOK w Siedlcach oraz Zarząd Gminny LOK w Kotuniu. Panowie walczyli o puchar starosty siedleckiego, a panie o puchar prezesa ZR LOK w Siedlcach.

W kategorii męskiej na 67 startujących zwyciężył z wynikiem 45 pkt. na 50 możliwych Mateusz Dziewulski (lat 13), otrzymując z rąk starosty siedleckiego Zygmunta Wielogórskiego puchar oraz złoty medal. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczył Robert Kołodziejczak (44 pkt.), miejsce trzecie zajął Jarosław Lęgas (44 pkt.), czwarte Krzysztof Tomaszewski (42 pkt.), piąte Mariusz Grabarski (41 pkt.), a szóste Andrzej Satyła (41 pkt.).

Najlepsza wśród pań z wynikiem 42 pkt. okazała się Monika Roguska, otrzymując puchar prezesa Zarządu Rejonowego LOK z rąk kpt.(r) Jerzego Mandała. Drugie miejsce i srebrny medal zajęła Krystyna Magdziak (39 pkt.), pracownik DPT „Reymontówka” w Chlewiskach. Brązowy medal wywalczyła Maria Grabarska (32 pkt.), pracownik SKR w Kotuniu. Ola Kowalczyk z wynikiem 30 pkt. zajęła czwarte miejsce, na piątym z wynikiem 14 pkt. znalazła się Kinga Braksal, a na szóstym Julia Kosyl (10 pkt.).

foto 05 2013 75
Strzela zdobywca pucharu starosty siedleckiego – Mateusz Dziewulski
foto 05 2013 76
Zwycięzcy zawodów strzeleckich wraz z organizatorami

Zawody sprawnie przeprowadzili Andrzej Roguski z synem Janem oraz Jacek Giers, członek Klubu Żołnierzy Rezerwy z Węgrowa.

 
   
bullet Powrót