Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3349
Artykułów:
2016
Zakładek:
22
Odsłon artykułów:
10060437

Odwiedza nas

Odwiedza nas 369 gości oraz 0 użytkowników.

Zawody strzeleckie w Kłobucku

Na terenie obiektów sportowych OSiR w Kłobucku odbyły się z okazji Dnia Zwycięstwa Powiatowe Zawody Strzeleckie oraz Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego, których organizatorami byli Zarząd Powiatowo‑Miejski LOK, OSiR i starostwo powiatowe. Zawody przeprowadzono na strzelnicy sportowej w następujących kategoriach wiekowych – uczniowie szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i dorośli. Strzelano z broni sportowej kbks kal. 5,6 mm i broni pneumatycznej. W zawodach uczestniczyło łącznie 81 zawodniczek i zawodników, w 3‑osobowych 27 drużynach reprezentujących miejscowości: Częstochowę, Kłobuck, Krzepice, Wręczycę Wielką, Opatów, Waleńczów i Kul. Sędzią głównym zawodów był sędzia kl. I PZSS Kazimierz Mszyca. Poniżej najlepsze wyniki w zawodach strzeleckich.

2011 06 51a
Zawody strzeleckie w Kłobucku z okazji Dnia Zwycięstwa 
2011 06 51b
Na strzelnicy w Kłobucku 

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajęła Maria Cichosz z ZS ZDZ Częstochowa, zdobywając 88 pkt., wyprzedzając o 1 pkt. Grzegorza Lasińskiego z TZN i Krzysztofa Mikołowskiego z ZS ZDZ Częstochowa. W klasyfikacji indywidualnej najlepszymi z powiatu kłobuckiego byli: Kinga Bebłot – ZS nr 1 (73 pkt.) i Dawid Wręczycki – ZS nr 3.

Najlepsi w klasyfikacji drużynowej: 1. SP nr 1 Kłobuck, 2. Gimnazjum w Opatowie i 3. Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku.

   
bullet Powrót  

free counters

Szukaj

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all logo cslii zagrze

logo_mon_1

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

muzeum_pw   tow przyj warszawy   logo wp   Muzeum1944mini   muzeum mw
Muzeum
Powstania
Warszawskiego
1944
  Towarzystwo
Przyjaciół
Warszawy
  Wojsko Polskie   Łączność
w Powstaniu
Warszawski 1944
  Muzeum
Marynarki
Wojennej