Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3433
Artykułów:
2059
Odsłon artykułów:
10552065

Odwiedza nas

Odwiedza nas 193 gości oraz 0 użytkowników.

Wojewódzki Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej w Starogardzie Gdańskim

 

Na strzelnicy pneumatycznej Klubu Strzeleckiego „Tarcza” LOK w Starogardzie Gdańskim 9 kwietnia 2014 r. odbył się II Wojewódzki Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej z karabinu pneumatycznego kpn‑40 i pistoletu pneumatycznego ppn‑40 w konkurencjach drużynowych i indywidualnych. Zawody zorganizowane zostały przez Biuro Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego LOK w Gdańsku, Zarząd Powiatowy LOK w Starogardzie Gdańskim i Klub Strzelecki „Tarcza” LOK, przy współudziale finansowym Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim w ramach wspierania realizacji zadania publicznego.

Zawody odbyły się pod patronatem Leszka Burczyka – starosty starogardzkiego, a patronat medialny objęła Redakcja Multimedialnego Portalu 24starogard.pl.

Obecni byli przedstawiciele patronów: Starostwa Powiatowego – Krzysztof Frydrych i patrona medialnego Redakcji Multimedialnego Portalu 24starogard.pl – redaktor Krzysztof Łach.

 
czata 2014 02 65
Zawodnicy, trenerzy i sponsorzy Finału Wojewódzkiej Szkolnej Ligi Strzeleckiej
czata 2014 02 66
Od lewej Katarzyna Zatorska – specjalistka ds. HR z Employee Fondation of the VKR, przedstawiciel Starostwa Powiatowego – Krzysztof Frydrych i Tomasz Malinowski z Przedsiębiorstwa „Star‑Wik” sp. z o.o.
 

Zawody ujęte były w kalendarzu Pomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego w Gdańsku na rok 2014. Prowadzone były przez sędziów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego; obecny był sędzia obserwator z Pomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego – Robert Biczkowski, sędzia klasy I. Zawody odbywały się zgodnie z regulaminami Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego i Ligi Obrony Kraju.

Uczestnicy zawodów to reprezentanci Zarządów Powiatowych LOK województwa pomorskiego, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, wyłonieni w ramach prowadzonej Szkolnej Ligi Strzeleckiej.

Ze swoimi drużynami przyjechali znani trenerzy – Robert Biczkowski z Klubu Strzeleckiego „Lider – Amicus” LOK z Lęborka, trener polskiej olimpijki z Londynu 2012 Pauli Wrońskiej; Jerzy Greszkiewicz, brązowy medalista Olimpiady w Montrealu, reprezentant kadry Polski i wieloletni zawodnik „Floty Gdynia”.

W konkurencji kpn-40 dziewcząt I miejsce zajęła Diana Malotka‑Trzebiatowska z wynikiem 390 pkt. z ZP LOK w Kartuzach, druga była Julia Okuniewska z wynikiem 387 pkt., a trzecia Maja Chrzanowska, obie zawodniczki ZR LOK w Lęborku.

W konkurencji kpn‑40 chłopców zwyciężył Dawid Zdrojewski z ZP LOK w Kartuzach, drugi był Stanisław Boniaszczuk z ZR LOK w Lęborku, trzeci Tymoteusz Góralczyk z ZP LOK.

 
czata 2014 02 67
Sławomir Jankowski – dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 2 w Starogardzie Gdańskim współorganizator Kociewskiej Gimnazjady Strzeleckiej otrzymuje podziękowania za wniesiony wkład pracy z rąk prezesa Klubu Strzeleckiego „Tarcza” LOK w Starogardzie Gdańskim – Krzysztofa Reczki
 

Klasyfikacja zespołowa w tej konkurencji: 1. ZR LOK w Lęborku, 2. ZP LOK w Kartuzach, 3. ZM LOK w Gdyni. W konkurencji ppn-40 dziewcząt zwyciężyła Anna Lejk z wynikiem 349 pkt. z ZR LOK w Lęborku, druga była Wiktoria Lubińska z ZP LOK w Starogardzie Gdańskim, trener Piotr Hoczyk, a trzecia Alicja Kowalczyk. W konkurencji ppn‑40 chłopców wygrał Konrad Marciniak z wynikiem 350 pkt. z ZR LOK w Lęborku, drugi był Patryk Zmura z ZP LOK w Starogardzie Gdańskim, a trzecie Dominik Pieniaszek z KS „Tarcza” LOK w Starogardzie Gdańskim, trenerem obu zawodników jest Piotr Lamek. Klasyfikacja zespołowa w ppn: 1. ZP LOK w Starogardzie Gdańskim, 2. ZR LOK w Lęborku, 3. KS „Tarcza” LOK I w Starogardzie Gdańskim, 4. KS „Tarcza” LOK II.

Klasyfikacja generalna: 1. ZR LOK w Lęborku, 2. ZP LOK w Starogardzie Gdańskim, 3. KS „Tarcza” LOK I, 4. ZP LOK w Kartuzach, trener Jerzy Malotka, 5. ZM LOK w Gdyni, trener Jerzy Greszkiewicz, 6. ZP LOK w Słupsku, trener Stanisław Stefański, 7. KS „Tarcza” LOK II.

Zwycięzcom nagrody wręczył dyrektor Biura Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego LOK w Gdańsku Paweł Łuczak.

Ponadto w imieniu sponsorów dokonano przekazania pistoletów pneumatycznych zawodniczkom i zawodnikom Klubu Strzeleckiego „Tarcza” LOK w Starogardzie Gdańskim. Katarzyna Zatorska, specjalistka ds. HR z Employee Foundation of the VKR Group po rekomendacji Dovista Polska Holding sp. z o.o. dokonała przekazania pistoletów pneumatycznych Steyr LP 10 Wiktorii Lubińskiej i Paulinie Galikowskiej, a Tomasz Malinowski, dyrektor ds. technicznych w imieniu Przedsiębiorstwa Wodno‑Kanalizacyjnego „Star‑Wik” sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim przekazał pistolety pneumatyczne Hammerli AP 20 młodzikom – Alicji Kowalczyk, Kindze Knasiak i Patrykowi Zmurze.

 
czata 2014 02 68a
Wiktoria Lubińska z KS „Tarcza” LOK odbiera pistolet pneumatyczny Steyr LP 10 zakupiony ze środków Employee Fondation of the VKR 
czata 2014 02 68b
Tomasz Malinowski z Przedsiębiorstwa „Star‑Wik” sp. z o.o. odbiera w imieniu sponsora podziękowanie za ufundowanie pistoletów pneumatycznych Hammerli AP 20 
 

Dzięki ludziom dobrej woli, rozumiejącym potrzeby organizacji pozarządowych wykonujących zadania statutowe Klub Strzelecki „Tarcza” LOK w Starogardzie Gdańskim otrzymał 5 sztuk broni, niezbędnej zarówno do treningów, jak również do uczestnictwa w zawodach.

W imieniu zawodników i własnym szczególne podziękowania sponsorom i patronom zawodów złożył prezes KS „Tarcza” LOK.

Ponadto podziękowania złożono współorganizatorowi Kociewskiej Gimnazjady Strzeleckiej – Sławomirowi Jankowskiemu, dyrektorowi Publicznego Gimnazjum nr 2 w Starogardzie Gdańskim.

  Krzysztof Reczko
prezes KS „Tarcza” LOK w Starogardzie Gdańskim
   
  powrot

Copyright © 2014. SatAudio.