Zainaugurowali sezon strzelecki

 

W ostatnią sobotę maja br. Klub Ligi Obrony Kraju przy PHU „Gramel” z Koła na strzelnicy w Ruszkowie piknikiem strzeleckim zainaugurował swój sezon sportowy. Uczestniczyli w nim członkowie klubu wraz z rodzinami. Uczestników przywitali prezes Klubu Mirosław Mikołajczyk i wiceprezes Monika Grabowska, zarazem właścicielka PHU „Gramel” oraz skarbnik Mariusz Runge. Jeszcze przy sprzyjającej pogodzie wielu chętnych sprawdziło na strzelnicy celność swojego oka oddając po 13 strzałów z kbks do tarcz oddalonych o 50 m od stanowiska strzeleckiego.

 
czata 2014 02 91
Uczestnicy pikniku strzeleckiego LOK PHU „Gramel”
czata 2014 02 92
Na stanowisku strzeleckim
 

W kategorii pań zwyciężyła Magdalena Majewska (83 pkt.), przed Małgorzatą Szymkowską (81 pkt.) i Małgorzatą Nowakowską (78 pkt.). W kategorii panów zwyciężył Mariusz Runge (86 pkt.), przed Romanem Sipińskim (84 pkt.) i Mariuszem Majewskim (82 pkt.).

Jeszcze przed deszczem kilka pamiątkowych zdjęć. Najmłodszym uczestnikiem pikniku był 5‑letni Staś Szymkowski. A gdy się rozpadało, uczestnicy pikniku kontynuowali swoje spotkanie w rozstawionym w tym celu namiocie.

  Tekst i zdjęcia: Ryszard Borysiewicz
   
  powrot