Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3433
Artykułów:
2059
Odsłon artykułów:
10552102

Odwiedza nas

Odwiedza nas 277 gości oraz 0 użytkowników.

Zgrupowanie młodzieży w Międzychodzie

 

23 września 2015 r. młodzież z LOK działającej przy Zespole Szkół Bolechowo wyjechała na zgrupowanie do Międzychodu. Ze względu na ochłodzenie nie mogliśmy wybrać jak nasi młodsi koledzy namiotów, tylko gospodarstwo agroturystyczne.

We czwartek rano chłopcy brali udział w porannej zaprawie, dziewczęta przygotowywały śniadanie. W programie tego dnia mieliśmy strzelanie na strzelnicy, przypominaliśmy sobie podstawy pierwszej pomocy, pokonywaliśmy tor przeszkód oraz uczyliśmy się składać broń. Po obiedzie i odpoczynku rozpoczęliśmy zajęcia terenowe. A wieczorem po ognisku i kolacji zasnęliśmy zmęczeni.

Następnego dnia w podziale na grupy rozpoczęły się biegi na orientację, które wszyscy zakończyli na 6! Wieczorem znów kilkugodzinna gra terenowa i podsumowanie wyjazdu przy ognisku.

 
czata 04 05 2015 58
Młodzież podczas nauki składania broni
czata 04 05 2015 59
Podsumowanie wyjazdu przy ognisku 

Zgrupowanie nauczyło nas pracy zespołowej, sprawdziliśmy się w umiejętności strzelania, czytaniu mapy i orientacji w terenie, doskonaleniu sprawności w pokonywaniu toru przeszkód. Na tym wyjeździe wybrane zostały osoby, które będą reprezentować ZS Bolechowo na „Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych”. Wróciliśmy do domów w znakomitych humorach.

  Martyna Łech
   
  powrot 

Copyright © 2014. SatAudio.