99 11listopada1918

Zawody o Puchar Burmistrza Krotoszyna

 

13 września br. na strzelnicy małokalibrowej I Liceum Ogólnokształcącego w Krotoszynie odbyły się zawody strzeleckie z broni kulowej. Organizatorem zawodów był Zarząd Powiatowy LOK w Krotoszynie przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta i G miny Krotoszyn oraz Starostwa Powiatowego. Zawody przeprowadzono w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej w kategorii junior i tylko indywidualnej w kategorii senior. Ogółem w zawodach udział wzięło 26 osób, w tym 11 uczniów z ZSP nr 2, ZSP nr 1 i ZSP Nowa Wieś. Wyniki zawodów poniżej.

 
czata 04 05 2015 55a
Najlepsi seniorzy w kdw‑10, od lewej: Wojciech Bożykowski, Tomasz Drygas, Robert Wasielak
czata 04 05 2015 55b
W środku najlepsi seniorzy z ps‑10: Zenon Grabus, Krzysztof Turzański i Robert Wasielak, z lewej – sędzia Henryk Pyrzewski, z prawej naczelnik Wydziału Spraw Społecznych UM w Krotoszynie Jerzy Janicki

Drużynowo kdw‑10: 1. ZSP nr 2 Krotoszyn; 2. ZSP Nowa Wieś. Indywidualnie: 1. Maciej Kaczmarek, ZSP nr 2; 2. Mateusz Suś, ZSP nr 1, 3. Kacper Wojciechowski, ZSP Nowa Wieś.

Drużynowo ps‑10: 1. ZSP nr 2 Krotoszyn; 2. ZSP Nowa Wieś. Indywidualnie: 1. Maciej Kaczmarek, ZSP nr 2; 2. Konrad Witek, ZSP Nowa Wieś; 3. Martyna Marszałek, ZSP nr 2.

Seniorzy kdw‑10: 1. Tomasz Drygas, niezrz.; 2. Wojciech Bożykowski, niezrz.; 3. Robert Wasielak, CSiR. Seniorzy ps‑10: 1. Robert Wasielak; 2. Krzysztof Turzański; 3. Zenon Grabus – wszyscy CSiR.

Po zakończeniu kierownik zawodów Zdzisław Jerzak i zastępca naczelnika Wydziału Spraw Społecznych UM w Krotoszynie Jerzy Janicki wręczyli najlepszym drużynom i zawodnikom pamiątkowe dyplomy i puchary, które ufundowano w ramach oferty dla organizacji pozarządowych z funduszy Urzędu Miasta i G miny Krotoszyn oraz Starostwa Powiatowego w Krotoszynie.

  Antoni Azgier
   
  powrot 

 

 

 

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_mon_1

logo cslii zagrze

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.