99 11listopada1918

Memoriał im. Czesława Kałonia

 

W Jaworznie 13 września br. na strzelnicy miejskiej odbyły się zawody w strzelectwie sportowym – Memoriał im. Czesława Kałonia.

Zarząd Miejski LOK w J aworznie – organizator zawodów – cały czas stawia sobie za cel popularyzowanie strzelectwa sportowego wśród młodzieży naszego miasta i nie tylko, oraz wyłonienie najlepszych strzelców, którzy w tym roku szkolnym będą reprezentować nasze miasto na wielu zawodach strzeleckich w J aworznie i w innych miastach regionu. Zarząd pragnie też uhonorować nieżyjącego już Czesława Kałonia, długoletniego prezesa ZM LOK Jaworzno. W tym celu już po raz drugi zorganizował zawody strzeleckie pod nazwą Memoriał im. Czesława Kałonia.

 
czata 04 05 2015 43
Drużyna Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jaworznie z opiekunem Dobiesławem Derdą

W zawodach wzięli udział uczniowie szkół z terenu Jaworzna i Dąbrowy Górniczej oraz dorośli. Uczniowie zmierzyli się w konkurencji KSP‑20. O kolejności zajętego miejsca decydowała punktacja. Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe dyplomy. Gratulujemy im sukcesu. Oto najlepsi strzelcy zawodów: 1. Jonasz Lipski; 2. Milena Kawalec; 3. Ada Gruszczyńska; 4. Adrian Filipek; 5. Sebastian Kurek; 6. Kacper Zastrzeżyński. Wszelkie informacje o działalności Ligi w Jaworznie znajdują się na stronie www.jaworznolok. wix.com/Jaworzno.

  Krystyna Sokół
ZM LOK Jaworzno
   
  powrot 

 

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_mon_1

logo cslii zagrze

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.