Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3418
Artykułów:
2057
Odsłon artykułów:
10408003

Odwiedza nas

Odwiedza nas 298 gości oraz 0 użytkowników.

Konferencja sprawozdawczo-wyborcza LOK w Ostrowie Wielkopolskim

 

4 października br. odbyła się konferencja sprawozdawczo‑wyborcza Organizacji Rejonowej LOK w Ostrowie Wielkopolskim. Wzięli w niej udział delegaci z całego rejonu, tj. kół LOK z Ostrowa Wlkp., Ostrzeszowa i Kępna, którzy dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat działalności statusowej. Działalność ta to m.in.: krótkofalarstwo, modelarstwo, strzelectwo i sporty obronne. Głównym problemem jest pozyskiwanie środków na działalność. Najważniejszym wydarzeniem w ostatnim okresie jest odzyskanie strzelnicy w Ostrowie Wlkp. Jest ona w stanie wymagającym generalnego remontu i dużych nakładów finansowych, które udało się pozyskać częściowo z Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego i bardzo duże wsparcie, w tym także finansowe od Zarządu Wojewódzkiego w Poznaniu i Zarządu Głównego LOK w Warszawie.

 
czata 04 05 2015 21a
Widok na salę obrad. Konferencję sprawozdawczo‑wyborczą otwiera Henryk Kwiatkowski.
czata 04 05 2015 21b
Delegaci z rejonu ostrowskiego LOK podczas obrad

Głównym punktem konferencji były jednak wybory prezesa, zarządu, komisji rewizyjnej i delegatów na konferencję wojewódzką w Poznaniu. Wyniki wyborów ukształtowały się następująco: prezesem został Tadeusz Jagielski (pełnił funkcję dotychczas), w skład zarządu weszli: wiceprezes Marek Hadryan, sekretarz ppłk (r) Jerzy Seleta, skarbnik Henryk Kwiatkowski i członek Zbigniew Kwiatek. Do komisji rewizyjnej wybrano: na przewodniczącego Piotra Jastrzębskiego i na członków Pawła Matuszczaka i Leszka Kamzola. Delegatami na Zjazd Wojewódzki zostali prezes Zarządu Rejonowego LOK w Ostrowie Wlkp. Tadeusz Jagielski i prezes Klubu Oficerów Rezerwy st. sierż. (r) Tadeusz Włódarczyk.

Po przyjęciu programu działania na najbliższe lata obrady zakończono.

  Krystyna Sokół
ZM LOK Jaworzno
   
  powrot 

Copyright © 2014. SatAudio.