99 11listopada1918

Pierwszy Konkurs Strzelecki „Najlepszy Strzelec Gimnazjum nr 9 w Jaworznie”

 

29 października br. Zarząd Miejski LOK zorganizował po raz pierwszy zawody strzeleckie o tytuł „Najlepszego Strzelca Gimnazjum nr 9 w Jaworznie”. Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów szkoły. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, każda z sześciu klas wystawiła trzyosobowy skład. Oprócz klasyfikacji indywidualnej uczniowie walczyli o laury drużynowe. Konkurs polegał na strzelaniu z broni sportowej z pozycji leżącej i broni pneumatycznej z pozycji stojącej do tarczy strzelniczej. Wyniki poniżej.

 
czata 06 2015 68

Klasyfikacja indywidualna: 1. Kacper Zastrzeżyński, 2. Oskar Ślusarczyk, 3. Norbert Stachowiec, 4. Jakub Staszczyk, 5. Mateusz Bator.

Klasyfikacja klasowa: 1. klasa IIa, 2. klasa Ia, 3. klasa IIIa, 4. klasa IIb.

Kacper Zastrzeżyński wywalczył tytuł „Najlepszego Strzelca Gimnazjum nr 9 w roku szkolnym 2015/16”. Drużynowo zwyciężyła klasa IIa. Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesu. Pięciu uczniów otrzymało dyplomy, a najlepszy strzelec – puchar. Również najlepsze drużyny klasowe otrzymały pamiątkowe dyplomy.

W Gimnazjum nr 9 w Jaworznie od wiosny tego roku działa Szkolne Koło LOK. Mimo tak krótkiego stażu uczniowie osiągnęli już mnóstwo sukcesów na arenie miejskiej i wojewódzkiej w konkursach strzeleckich. Licznie uczęszczają na zajęcia i na treningi strzeleckie na Strzelnicy Miejskiej w Jaworznie.

Dziękujemy pani prezes Zarządu Miejskiego LOK w Jaworznie – Krystynie Sokół oraz panom Józefowi Kotowi i Tomaszowi Bergiełowi za zaangażowanie i pomoc w organizacji zawodów strzeleckich dla naszego Gimnazjum.

  Agnieszka Rams i Marcin Mlostek
   
  powrot 

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_mon_1

logo cslii zagrze

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.