Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3445
Artykułów:
2065
Odsłon artykułów:
11123181

Odwiedza nas

Odwiedza nas 311 gości oraz 0 użytkowników.

LIGA OBONY KRAJU

OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PATRIOTYCZNE
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

 
Krajowy Rejestr Sądowy 0000086818
 

ZWRACAMY SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O PRZEKAZANIE 1% PODATKU
NA SZCZYTNY CEL

SZKOLENIE I ORGANIZACJA CZASU WOLNEGO MŁODZIEŻY W ZAKRESIE PATRIOTYCZNEGO-OBRONNEGO WYCHOWANIA, SPORTÓW OBRONNYCH, POLITECHNICZNYCH I WODNYCH (STRZELECTWO, KROSSY OBRONNE, MODELARSTWO, KRÓTKOFALARSTWO, RADIOORIENTACJA SPORTOWA, ŻEGLARSTWO I PŁETWO NURKOWANIE) A TAKŻE SZKOLENIE ŻOŁNIERZY REZERWY.
 
1 wwwsp5kab
 

Kolscy działacze LOK radzili

zW świetlicy Powiatowego Klubu Młodzieżowego LOK „Kolska Starówka” 28 października br. obradował Zarząd Powiatowy LOK w Kole. W obradach tych uczestniczyli ponadto prezesi klubów i kół LOK z powiatu kolskiego, a także i członkowie Powiatowej Komisji Rewizyjnej. Zebranych przywitał prezes ZP LOK Andrzej Kowalewski przedstawiając zebranym program spotkania, który został przyjęty bez poprawek.

Jednym z punktów zebrania było przedstawienie sprawozdań z tegorocznej akcji „Lato z LOK”. Większość szefów kół i klubów pozytywnie oceniła tegoroczną organizację letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży na swoim terenie, podkreślając jednak w swoich wypowiedziach, że jakość organizowanych imprez podczas minionych wakacji zależała od uzyskanych środków, a tych z roku na rok jest coraz mniej. Za wzór postawiono Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka” w Kole i organizację wielu wycieczek, imprez strzeleckich dla członków i ich przyjaciół.

Zebranie prowadził prezes Zarządu Powiatowego LOK w Kole Andrzej Kowalewski

 
czata 04 05 2016 22a
Zebranie prowadził prezes Zarządu Powiatowego LOK w Kole Andrzej Kowalewski
czata 04 05 2016 22b
Uczestnicy zebrania w świetlicy Klubu LOK „Kolska Starówka”
czata 04 05 2016 23
Prezes Andrzej Kowalewski dekoruje brązowym medalem „Za Zasługi dla LOK” Mariusza Runge z LOK „Gramel”

Skarbnik ZP LOK Mirosław Mikołajczyk przedłożył sprawozdanie z opłacania składek członkowskich za 7 miesięcy bieżącego roku. Tutaj prym wiedzie Klub LOK „Nagórna” z 821% zebranych składek. Tuż za nim Klub LOK „Kolska Starówka” z 324,5%. Na trzecim miejscu w opłacaniu składek skarbnik Mikołajczyk wymienił LOK przy LO Koło z 249% zebranych składek członkowskich. Ponad 100% zebrali jeszcze działacze Ligi przy OSM w Kole w Karczewie, przy KP Policji w Kole, przy Gimnazjum w Kłodawie (243%), Gimnazjum Dąbie i LOK Kłodawa. Skarbnik wspomniał, że kolski LOK przewodzi w Wielkopolsce w opłacaniu składek członkowskich (w 181,1%). Podczas zebrania powołana została komisja inwentaryzacyjna broni będącej w posiadaniu kolskiej LOK, w skład której weszli Andrzej Kowalski, Henryk Łabudziński i Krzysztof Musiał. W sprawach organizacyjnych prezes Andrzej Kowalewski poinformował o wyborach nowych władz LOK przy KP Policji w Kole.

Szefem został Tomasz Góralski, jego zastępcą Tomasz Kostrzewa, sekretarzem Krzysztof Szczeniak, skarbnikiem Tomasz Kurtyka, a członkami zarządu Bogdan Paliński i Andrzej Pietrzak. Klub ten liczy obecnie 19 członków.

Ponadto prezes Kowalewski wspomniał, że LOK w powiecie kolskim liczy 226 członków zrzeszonych w 15 kołach i klubach. Do najliczniejszych zaliczył SK LOK w Kole – 30 członków, „Kolską Starówką” – 25 członków, w Kłodawie – 24 członków, „Nagórną” w Kole – 20 członków, pozostałe liczą poniżej 20 członków. Prezes Kowalewski zaapelował do zebranych, aby rozliczyli się z list strzelających zawodników oraz z łusek i ołowiu od amunicji.

Brązowym medalem „Za Zasługi dla LOK” uhonorowany został Mariusz Runge z Klubu LOK „Gramel” w Kole.

Skromny poczęstunek dla zebranych zapewniła „Kolska Starówka”.

  Tekst i zdjęcia: Ryszard Borysewicz
   
  powrot 

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo cslii zagrze

logo_mon_1

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.