Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Zarządu Miejskiego LOK – Jaworzno 2014

Na strzelnicy miejskiej w Jaworznie 25 września br. odbyły się zawody w strzelectwie sportowym „O Puchar Prezesa Zarządu Miejskiego LOK – Jaworzno 2014”.

Zarząd Miejski LOK w Jaworznie – organizator zawodów – w tym ważnym dla członków stowarzyszenia czasie, bowiem w tym roku mija 70. rocznica powstania Ligi Obrony Kraju, stawia sobie za cel spopularyzowanie strzelectwa sportowego wśród młodzieży naszego miasta oraz wyłonienie najlepszych strzelców i najlepszych zespołów ze szkół, które w bieżącym roku szkolnym będą mogły startować i reprezentować nasze miasto w różnych zawodach strzeleckich. W tym celu już po raz drugi z okazji właśnie tego jubileuszu ZM LOK w Jaworznie zorganizował zawody strzeleckie dla uczniów naszych szkół. W zawodach wzięli udział uczniowie z następujących szkół z terenu Jaworzna: Szkoła Podstawowa nr 7, Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 6, Gimnazjum nr 9, I LO, ZSP nr 2.

 
czata 2014 06 55
Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej wśród szkół gimnazjalnych zdobył Kacper Zastrzeżyński
czata 2014 06 56a
Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej szkół ponadgimnazjalnych wywalczył Tomasz Bergieł
czata 2014 06 56b
Zwycięski zespół ZSP nr 2

Uczniowie zmierzyli się w konkurencjach: KSP‑20 oraz KPN‑10. O kolejności zajętego miejsca decydowała suma punktów uzyskanych przez zawodnika w poszczególnych konkurencjach. Podobne zasady obowiązywały też dla zespołów.

Puchar Prezesa był tylko jeden, ale medali i dyplomów dużo. Dla niektórych strzelców były też nagrody rzeczowe, które od pewnego czasu funduje Politechnika Częstochowska, za które gorąco ZM LOK dziękuje.

Oto zwycięskie drużyny: 1. ZSP nr 2; 2. G imnazjum nr 6; 3. G imnazjum nr 9; 4. I LO.

Klasyfikacja indywidualna. Szkoły ponadgimnazjalne: 1. Tomasz Bergieł; 2. Michał Rosa; 3. Łukasz Brzozowski. Szkoły gimnazjalne: 1. Kacper Zastrzeżyński; 2. Bartosz Wronka; 3. Oskar Szyniec. Szkoły podstawowe: 1. Tymoteusz Skorta; 2. Franciszek Bąk; 3. Piotr Paluch.

Prezes ZM LOK w Jaworznie Krystyna Sokół dziękuje uczestnikom za udział w zawodach i życzy wszystkim powodzenia w innych konkursach i zawodach lokowskich oraz realizacji swoich pasji w działalności szkolnych kół LOK. Swoje podziękowania kieruje też na ręce opiekunów szkolnych kół LOK za przygotowanie młodzieży do tych zawodów. Wszelkie informacje o działalności Ligi w Jaworznie znajdują się na stronie www.jaworznolok.wix. com/jaworzno.

  ZM LOK Jaworzno
   
  powrot 

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_mon_1

logo cslii zagrze

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.