Oferta pracy

Wyróżnienie dla Małgorzaty Stężewskiej z „Kolskiej Starówki

Małgorzata Stężewska z Powiatowego Klubu Młodzieżowego LOK „Kolska Starówka” decyzją marszałka województwa wielkopolskiego Marka Woźniaka wyróżniona została odznaką honorową „Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”. Odznakę wręczył jej podczas V sesji Rady Powiatu 30 stycznia br. w imieniu marszałka Marka Woźniaka radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Czesław Cieślak..

Poprzez to wyróżnienie doceniono zaangażowanie Małgorzaty Stężewskiej w pracy społecznej na rzecz dzieci i młodzieży naszego regionu. Na bazie Klubu LOK „Kolska Starówka”, którego w roku 2002 była również jego współzałożycielką, współpracując z władzami samorządowymi i stowarzyszeniami w Kole i w gminach kolskiego powiatu, była i jest nadal organizatorką całorocznych projektów szkolno‑wychowawczych. W latach 2003–2015 wraz z zespołami: Pieśni i Tańca „Konin”, „Honoratkami” z Bierzwiennej, gm. Kłodawa, z „Grzegorzewiankami” promowała nasz region podczas koncertów w całym kraju, a także poza jego granicami – od Litwy aż po Albanię i Grecję. Jest także nadal aktywnym członkiem OSP.

 
Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Czesław Cieślak dekoruje Małgorzatę Stężewską odznaka honorową „Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”
Starosta kolski Robert Kropidłowski gratuluje Małgorzacie Stężewskiej wyróżnienia
Małgorzata Stężewska składa podziękowanie za przyznane odznaczenie

Gratulacje i powinszowania z bukietem kwiatów złożyli jej przy tej okazji starosta powiatu kolskiego Robert Kropidłowski, a w imieniu powiatowych samorządowców przewodniczący Rady Powiatu Marek Świątek.

Małgorzata Stężewska wzruszona podziękowała wszystkim za wyróżnienie, podkreślając jednak, że jest ono nie tylko dla niej, ale również dla wszystkich jej przyjaciół wspierających ją w codziennej pracy.

Tekst i zdjęcia: RYSZARD BORYSIEWICZ

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_mon_1

logo cslii zagrze

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.