Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3408
Artykułów:
2024
Odsłon artykułów:
10248046

Odwiedza nas

Odwiedza nas 328 gości oraz 0 użytkowników.

Liga Obrony Kraju - Organizacja Pożytku Publicznego - KRS 0000086818

Podwodny świat 3/2016

• PODWODNY ŚWIAT 3 / 2016 •
 
pod 2016 03
 
Nr 3/2016 „Podwodnego Świata”
 
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Podwodnego Świata”.
 
W dziale "Informacje" m.in. o finale ekspedycji na andyjski wulkan związanej z wysokogórskim nurkowaniem w najwyżej położonym jeziorze na Ziemi.
 
Ile czasu zabiera Wam ułożenie kostki Rubika i czy w ogóle udaje się Wam ją ułożyć? A co powiecie na pomysł ułożenia jej  100 m pod wodą? O tym w dziale „Rekordy”.
 
W artykule "Za(piski) historyczne" o powstawaniu repliki skafandra nurkowego z XVIII wieku  
 
Zachęcamy do lektury artykułu z serii o nurkowych dylematach. W niniejszym wydaniu o tym, gdzie się szkolić – w Polsce czy za granicą?
 
W dziale "Podróże" zapraszamy do Meksyku i na podwodną eksplorację zachwycających cenot. Kontynuując temat podróży, polecam artykuł o wyspie Hvar – podobno jednej wśród 10 najpiękniejszych na świecie.
 
Przeczytajcie też artykuł w dziale "Technika", w którym dowiecie się, co to jest i jak samodzielnie można zrobić nurkowy camelbag.   .
 
W dziale "Nurkowiska" poczytacie o eksploracji węgierskiej kopalni Kobyana.  
 
Zachęcamy także do wysyłania ciekawych historii, opowiadających o tym gdzie byliście, co zobaczyliście, co Was zachwyciło, co sprawia, że warto pojechać do kraju, miejscowości "X". W niniejszym wydaniu o pocztówce, która doszła z Norwegii, przepięknej osady Bu nad Jossingfjord.
 
W wydaniu także kalendarz plakatowy na następne miesiące! Zapraszamy także do księgarni wysyłkowej.
 
Życzymy ciekawej lektury!
 
powrot

Copyright © 2014. SatAudio.