Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3349
Artykułów:
2016
Zakładek:
22
Odsłon artykułów:
10012215

Odwiedza nas

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.

Podwodny świat 1/2017

 

• PODWODNY ŚWIAT 1/2017 •
 
pod 2017 01
 
W wydaniu 1/2017 „Podwodnego Świata” między innymi:
(117) Styczeń - Luty 2017
 
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Podwodnego Świata”.
   
Wbrew pozorom nienurkujący pod lodem wcale nie muszą zapadać w zimowy sen! I nie mamy tu na myśli propozycji wyjazdów w ciepłe kraje! 
 
Otóż okazuje się, że w zimne miesiące roku można mieć kontakt ze światem nurkowym poprzez udział w spływach, festiwalach czy targach. Może nie każdy zdecyduje się wejść do lodowatej rzeki, ale uwierzcie, że Wasze wsparcie na lądzie jest niezrównane. W Polsce najbardziej znany jest Skorpenowy Spływ Łyną (koniec marca) – w tym roku „spływać” będą po raz czternasty. Z zagranicznych spływów polecamy Donauschwimmen na Bawarii (koniec stycznia). Ta impreza ma już 48-letnią tradycję.
 
Na pewno słyszeliście o imprezie pod nazwą „Boot Düsseldorf” (Niemcy), odbywającej się co roku w styczniu (w tym roku 21-29.01). W ogromnej hali, stoisko obok stoiska, można będzie spotkać wiodących producentów sprzętu nurkowego wraz z propozycjami najnowszych produktów, które znajdziecie na półkach sklepowych w bieżącym sezonie. Warto zrobić sobie tam wycieczkę, bo naprawdę jest gdzie chodzić i co oglądać!
 
11 lutego Festiwal Nurkowania Wrakowego, który w tym roku odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim. To ten sam festiwal, który od 6 lat organizowany był w Łodzi. Warto tam być, bo czeka na nas bardzo bogaty program z maratonem prezentacji (aż 24!).
 
3-5 marzec – Targi Podwodna Przygoda, które również odbędą się w Warszawie w halach EXPO XXI. Będzie większa powierzchnia wystawiennicza, więcej wystawców i Organizator zapewnia, że będzie się działo!
 
Tymczasem życzymy ciekawej lektury i zachęcamy Was do czytania.
 
powrot

free counters

Szukaj

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all logo cslii zagrze

logo_mon_1

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

muzeum_pw   tow przyj warszawy   logo wp   Muzeum1944mini   muzeum mw
Muzeum
Powstania
Warszawskiego
1944
  Towarzystwo
Przyjaciół
Warszawy
  Wojsko Polskie   Łączność
w Powstaniu
Warszawski 1944
  Muzeum
Marynarki
Wojennej