Szukaj

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/loksklep/domains/mazowszelok.pl/public_html/modules/mod_fje_likebox/mod_fje_likebox.php on line 18

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
3408
Artykułów:
2024
Odsłon artykułów:
10248033

Odwiedza nas

Odwiedza nas 295 gości oraz 0 użytkowników.

Liga Obrony Kraju - Organizacja Pożytku Publicznego - KRS 0000086818

Podwodny Świat 6/2010

 

• PODWODNY ŚWIAT 6 / 2010 •

pod_2010_6

W wydaniu 6/2010 "Podwodnego Świata" między innymi:

Bezpieczeństwo
Nie dajmy się zwieść – nawet prosta awaria może mieć fatalne skutki

 

Informacje i nowości, o których warto wiedzieć
A wśród nich wiadomość o drugiej edycji targów organizowanych przez nurków dla nurków – już dziś zarezerwujcie czas w pierwszy weekend lutego i przybądźcie do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie – oj, będzie się działo!

Freediving
Autorka przygotowała dla nas prawdziwą niespodziankę – zadała pytanie freediverom, zarówno tym ze światowej czołówki, jak i naszym rodzimym, dlaczego nurkują na zatrzymanym oddechu. Koniecznie przeczytajcie, czego się dowiedziała.

Ekstremalnie
Wraz z członkami teamu „Kamil Iwankiewicz Extreme Adventure” dotrzemy do najgłębszego jeziora Meksyku, które kryje w sobie niejedną tajemnicę…

Podróże
Tym, których ekscytuje nurkowanie na wrakach, polecamy lekturę działu „Podróże” – wraz z autorem zwiedzimy podwodną perłę Adriatyku.

 

 

Technika
Co to jest nurkowanie solo? O czym należy wiedzieć, aby nurkowanie tego typu wykonać bezpiecznie? Cóż jest tak pociągającego w samotnym nurkowaniu?

Ryby

W artykule „Ryby naszych wód” poznamy jazia. Bardzo często ryby te, żerując na powierzchni wody, widowiskowo „łapią” przelatujące nad lustrem wody owady

Nurkowiska
Zapraszamy do lektury o nurkowaniu na wraku Heweliusza. Autor przyznaje, że nurkowanie na tym wraku dało mu obraz tragedii, jaka tam się wydarzyła, a to, co zobaczył, przerosło całkowicie jego wyobrażenie o tym nurkowisku.

Medycyna
Czy pamiętasz o stanie swojego zdrowia?

 

Kącik sprzedaży wysyłkowej
A w niej zbiór książek niezbędnych każdemu nurkowi.
Uwaga – nowości i promocje!

 

Prezent dla Czytelników

 

 

Kalendarz plakatowy na następne miesiące: grudzień 2010 / styczeń 2011.

 

 

 

 

 

Copyright © 2014. SatAudio.